Pages Menu
Categories Menu
Umywalka niezastąpiona w łazience

Umywalka niezastąpiona w łazience

płytki łazienkowe www.dawidjackiewicz.pl ogrodzeniowe mury

Niewątpliwe umywalka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki, bez której nie można wyobrazić sobie porannej toalety. Dlatego też sklepy oferują nam wiele możliwości jej wykorzystania.

Znajdziemy wszelkie klasyczne formy, choć współcześnie rzadkością jest znalezienie umywalki na nodze. Dzisiaj spotykamy już praktycznie wersje na szafkowe lub umieszczane na blacie.

Tutaj też istnieje wiele wersji jednak montowane są one na dwa sposoby i tak to wyboru mamy umywalkę wpuszczaną w blat lub stojącą bezpośrednio na nim bez konieczności wykonywania nacięć. Praktycznie wygląda to, jak postawiona miska, jednak o nienagannej formie oraz wykonanej z ciekawych materiałów.

Godnym uwagi rozwiązaniem jest najnowsza technika, którą już spotykamy w wielu hotelach, czy restauracjach, jest to umywalka kompatybilna z blatem, czyli stanowiąca jedną całość. Wygląda to bardzo efektownie, a dodatkowo jest doskonałym rozwiązanie dla zachowania czystości w łazience i uniknięcie powstawania zacieków, czy osadzania kamienia na brzegach.